تهران، بزرگراه مدرس شمال، خیابان شهید دستگردی (ظفر)، خیابان فرید افشار، خیابان دولتشاد شرقی، نبش جام، پلاک ۱، طبقه۲ غربی، واحد ۹
صندوق پستی: ۸۵۴۷-۱۵۸۷۵
تلفـن: ۸۸۵۴۶۶۱۹ | ۸۸۵۴۶۶۲۰ | ۸۸۵۴۶۶۲۱ (۹۸۲۱+)

 

 چراغهای نهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران عصر روز گذشته پس از 4 روز برپایی در حالی خاموش شد که عملکرد موفق و رو به رشدی را در کارنامه کاری خود ثبت کرد.

به گزارش سایت طلا؛ نهمین نمایشگاه طلا، جواهر، نقره، ساعت و صنایع وابسته روز گذشته به کار خود پایان داد و در این بین غالب فعالان و شرکت کنندگان، از برگزاری آن اعلام رضایت کردند.

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر ضمن لزوم توجه و کمک تمامی اهالی طلا و جواهر برای برگزاری بهتر نمایشگاههای طلا و جواهر گفت: برگزاری موفق نمایشگاه طلا و جواهر نقطه پرتاب و رشد صنف و صنعت طلا و جواهر کشور است.

سایت طلا : در حاشیه نهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران، نشست بین المللی صنایع طلا، جواهر و سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی برگزار شد.

سایت طلا: نهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران درحالی سپری می شود که مورد توجه اهالی طلا و جواهر به ویژه رؤسای اتحادیه های طلا و جواهر کشور قرارگرفته است.به گزارش سایت طلا همزمان با برپایی نهمین نمایشگاه طلا، جواهر، نقره، ساعت و صنایع وابسته در تهران جمع کثیری از فعالان و تولیدکنندگان طلا و جواهر با حضور در این نمایشگاه از آخرین پیشرفتهای صنعت طلا و جواهر کشور دیدن کردند.

سایت طلا : نهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران صبح امروز با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی طلا و جواهر تهران افتتاح شد.به گزارش سایت طلا، نهمین نمایشگاه بین المللی طلا، جواهر، نقره، ساعت و صنایع وابسته صبح امروز با حضور محمدرضا نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت و فعالان حوزه طلا و جواهر آغار به کار کرد.

  • organizers-4.png - 25.46 kb
  • organizers-7.png - 24.17 kb
  • organizers-5.png - 23.83 kb
  • organizers-6.png - 21.98 kb